Архів Сайту
Бібліотека| Контакт-інфо донорів Юр.Консультація
Loading

Назад   Юридична Консультація > Трудове Право
Реєстрація ЧаПи Учасники Календар Пошук Нинішні дописи Позначити усі розділи як прочитані

Відповідь
 
Параметри теми Параметри перегляду
  #1  
Старий 04.03.2010, 11:20
andrijostr andrijostr зараз поза форумом
Починаючий
 
Реєстрація: 04.03.2010
Дописів: 1
Типово Друга вища освіта

Якщо я маю вищу освіту, але вступаю другий раз до Вузу по атестату про повну загальну середню освіту, то чи можливо навчатися за рахунок бюджету, і чи нададуть мені відстрочку від армії? Дякую!
Відповісти з цитуванням
  #2  
Старий 09.03.2010, 21:54
Aleks Aleks зараз поза форумом
Старший Консультант (Модератор)
 
Реєстрація: 23.01.2010
Дописів: 43
Типово Думка

Щодо першої частини питання.
Статтею 4 Закону України передбачено, що: "Громадяни України мають право безоплатно здобувати вищу освіту в державних і комунальних вищих навчальних закладах на конкурсній основі в межах стандартів вищої освіти, якщо певний освітньо-кваліфікаційний рівень громадянин здобуває вперше.". Враховуючи це виходячи з даних наведених у повідомленні (хоча вони не повні, зокрема не видно який освітньо-кваліфікаційний рівень особа вже має), гадаю права на здобуття другої вищої освіти безоплатно (за рахунок державного замовлення) немає.

Щодо другої частини питання.
Правові засади відстрочки від призову на строкову військову службу встановлені статтею 17 Закону України "Про військовий обов'язок і військову службу". Зокрема пунктом 1 цієї статті встановлено, що "Відстрочка від призову на строкову військову службу надається призовникам за рішенням районної (міської) призовної комісії відповідно до цього Закону за сімейними обставинами, станом здоров'я, для здобуття освіти та продовження професійної діяльності.
Пунктом 8 передбачено, що:
"Відстрочка від призову на строкову військову службу для здобуття освіти на весь період навчання надається громадянам призовного віку, які навчаються:
у загальноосвітніх та професійно-технічних навчальних закладах з денною формою навчання. У разі досягнення такими призовниками 21-річного віку відстрочка втрачає силу;
у вищих навчальних закладах з денною формою навчання, у тому числі під час здобуття наступного вищого освітньо-кваліфікаційного рівня вищої освіти;
у середніх або вищих духовних навчальних закладах з денною формою навчання;
в інтернатурі, аспірантурі або докторантурі з відривом або
без відриву від виробництва."
Відповісти з цитуванням
  #3  
Старий 08.07.2011, 13:54
Maryana Maryana зараз поза форумом
Починаючий
 
Реєстрація: 08.07.2011
Дописів: 1
Типово друга освіта для сироти

Добрий день!
Я мою статус сироти, мені 18 років.
У цьому році я закінчила технікум, який є навчальним закладом 1-2 рівня акредитації. Тепер хочу вступити у інший заклад такого ж рівня акредитації або у ПТУ(по особистим причинам не можу вступити в університет).
Але у приймальній комісії закладу 1-2 рівня акредитації, посилаються на закон, в якому 2 освіту я можу здобути тільки платно, або маю йти до навчального закладу 3-4 ріня акредитації.
А щодо ПТУ - зовсім не можу у них навчатись після технікуму, тільки на базі 9 класів, приховуючи факт закінчення технікуму і пояснивши де я була 4 роки після закінчення школи-інтернату.
Що мені робити? Чи є якісь пільги для сиріт у даній ситуації?
Відповісти з цитуванням
Відповідь


Параметри теми
Параметри перегляду

Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете відповідати на дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

vB-коди Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Вимк.
HTML код Вимк.
Швидкий перехід


Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 07:16.

Про авторів | Мапа сайту | Privacy Policy | Контактна інфо

Ми працюємо для Вашого правового Захисту та Безпеки © Юридична Допомога ©2008-2012 ALika'Z.


vBulletin 3.6.8 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2004-2007