Архів Сайту
Бібліотека| Контакт-інфо донорів Юр.Консультація
Loading

Назад   Юридична Консультація > Житлове Право
Реєстрація ЧаПи Учасники Календар Пошук Нинішні дописи Позначити усі розділи як прочитані

Відповідь
 
Параметри теми Параметри перегляду
  #1  
Старий 27.03.2008, 15:51
devil devil зараз поза форумом
Починаючий
 
Реєстрація: 14.03.2008
Дописів: 2
Типово Продолжаем прописываться

Я становлюсь осторожной и в продолжение темы прописки не могли бы Вы обьяснить понятие "временной прописки", тоесть на определённый период времени (3 - 6 месяцев)? И может ли временно прописаный житель прописать в квартиру своего несовершеннолетнего ребёнка? Жду с нетерпением.
Відповісти з цитуванням
  #2  
Старий 31.03.2008, 16:15
Аватар для Oleksandr.Kotuha
Oleksandr.Kotuha Oleksandr.Kotuha зараз поза форумом
Модератор
 
Реєстрація: 13.02.2008
Дописів: 68
Типово Житлове

В чинному законодавстві поняття "тимчасова прописка" відсутнє. Замість поняття "тимчасова прописка", відповідно до Закону України "Про свободу пересування та вільний вибір місця проживання в Україні", існує поняття "реєстрація місця перебування".
Місце перебування - адміністративно-територіальна одиниця, на території якої особа проживає строком менше шести місяців на рік;
Місце проживання - адміністративно-територіальна одиниця, на території якої особа проживає строком понад шість місяців на рік;
Реєстрація - внесення відомостей до паспортного документа про місце проживання або місце перебування із зазначенням адреси житла особи та внесення цих даних до реєстраційного обліку відповідного органу спеціально уповноваженого центрального органу виконавчої влади з питань реєстрації.
Реєстрація місця перебування - здійснюється за заявою особи, яка зобов'язана подати її протягом семи днів після прибуття в місце перебування. При реєстрації місця перебування особи інформація про неї повідомляється до органу реєстрації за місцем проживання особи.
Що стосується реєстрації неповнолітнього – відповідно до ст. 65 Житлового кодексу України наймач житлового приміщення (у державному та громадському житловому фонді) вправі в установленому порядку за письмовою згодою всіх членів сім'ї, які проживають разом з ним, вселити в займане ним жиле приміщення свою дружину, дітей, батьків, а також інших осіб. На вселення до батьків їх неповнолітніх дітей зазначеної згоди не потрібно.
Відповісти з цитуванням
  #3  
Старий 29.01.2009, 21:46
Роман Роман зараз поза форумом
Починаючий
 
Реєстрація: 29.01.2009
Дописів: 2
Типово Прописка в незавершене будівництво.

Я недавно одружився і хочу прописатись до дружини. Вона і її дочка прописані в незавершеному будівництві. Мені в паспортному столі сказали що прописка в незавершене будівництво тільки за рішенням суду.
Чи правомірні їхні вимоги,і що мені робитидалі?
(жінку з дитиною прописали за рішенням виконкому міської ради,зараз цього недостатньо)
Відповісти з цитуванням
  #4  
Старий 03.03.2009, 14:20
Аватар для Міла
Міла Міла зараз поза форумом
Починаючий
 
Реєстрація: 03.03.2009
Звідки Ви: КИЕВ
Дописів: 2
Типово Добрий день

Вирішила у вас переспитатись: я маю таку ж проблему як ви, проте знайомі мені підказали що цією проблемою може зайнятись Соціальна Служба. Чи маєте якусь інформацію, можливо звертались...Дуже чекаю відповіді
Відповісти з цитуванням
  #5  
Старий 26.03.2009, 18:09
Роман Роман зараз поза форумом
Починаючий
 
Реєстрація: 29.01.2009
Дописів: 2
Типово Подав в суд.

Я подав заяву в суд. Наняв адвоката. Поки ще суд не выдбувся
Відповісти з цитуванням
Відповідь


Параметри теми
Параметри перегляду

Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете відповідати на дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

vB-коди Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Вимк.
HTML код Вимк.
Швидкий перехід


Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 15:07.

Про авторів | Мапа сайту | Privacy Policy | Контактна інфо

Ми працюємо для Вашого правового Захисту та Безпеки © Юридична Допомога ©2008-2012 ALika'Z.


vBulletin 3.6.8 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2004-2007